Weź pełen oddech! Nowa Inwestycja

park wodny, basen - info aquarion

Inwestycja  w Aquarionie bardzo ważna, choć mało widoczna

Od połowy lipca jakość powietrza w hali basenowej Parku Wodnego Aquarion w Żorach wyraźnie się poprawiła, choć być może nie jest łatwo to zauważyć. Zwykle w przypadku w tego typu obiektów mówi się i pisze o inwestycjach mających na celu podniesienie parametrów wody. Zastosowane w Aquarionie rozwiązania techniczne związane z wodą są na najwyższym poziomie, teraz zarządzająca Parkiem spółka Nowe Miasto zainwestowała w urządzenia podnoszące parametry powietrza. Dotąd zużyte w hali basenowej powietrze odprowadzały dwie tzw. czerpnie. Obecnie rozbudowany został system wentylacji wyciągowej. Powietrze odbierane jest teraz  w  dwunastu równomiernie rozmieszczonych punktach usytuowanych przy suficie, dzięki czemu  jakość powietrza bardzo istotnie się poprawiła. Nie jest inwestycja efektowna, widoczna na pierwszy rzut oka, ale bardzo ważna i potrzebna dla każdego gościa Aquarionu.

Zobacz nasz profil FB

Daj lajka i bądź na bieżąco! Bierz udział w konkursach, odbieraj ważne komunikaty i informacje o ciekawych wydarzeniach.

AQUARION – FACEBOOK

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Proszę zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Zgoda