Duża rodzina

Aquarion oferuje uczestnikom Żorskiego programu duża rodzina 50% rabatu na korzystanie z usług.

Program „Duża rodzina” ma na celu wspieranie rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych przez ułatwienie im dostępu do kultury, rekreacji i sportu oraz innych usług i dóbr.

Program adresowany jest do „rodzin wielodzietnych” przez które rozumie się rodziny zameldowane na pobyt stały lub czasowy na terenie miasta Żory, składające się z rodziców lub opiekunów prawnych (z jednego rodzica, opiekuna prawnego) mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub 24 roku życia, w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje i nie pracuje, jak również rodzinę zastępczą bez względu na ilość dzieci.

Potwierdzeniem faktu uczestnictwa w programie przez podmioty udzielające ulg będą informacje umieszczane w witrynach lub przy wejściach do obiektów w formie naklejki.Wszystkie podmioty zainteresowane uczestnictwem w programie – poprzez udzielenie ulg na określonych przez nich warunkach, mogą przystąpić do programu na podstawie deklaracji złożonej w Wydziale Spraw Społecznych.

Rabat 50%

WARUNKI

Kto: Rodziny wielodzietne i rodziny zastępcze
Rodzice: 2 rodziców, 2 opiekunów prawnych lub opiekun i rodzic
Ilość dzieci: 3 i więcej, bez względu (rodzina zastępcza)
Wiek dzieci: do 18 lat lub do 24 lat jeśli dziecko uczy się lub studiuje i nie pracuje
Zameldowanie: na terenie miasta Żor, stałe lub tymczasowe

Honorujemy również
Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny.
Rabat dla członków programu wynosi 20%

Zobacz nasz profil FB

Daj lajka i bądź na bieżąco! Bierz udział w konkursach, odbieraj ważne komunikaty i informacje o ciekawych wydarzeniach.

AQUARION – FACEBOOK

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Proszę zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Zgoda