kriokomora sW dniu dzisiejszym zakończyliśmy montaż kriokomory. Tym samym zapraszamy wszystkich gości do korzystania walorów zdrowotnych krioterapii. Kriokomora jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od 16.00 do... ostatniego klienta wg zapisów. Zachęcamy rownież do zapoznania się z listą schorzeń, przy których zalecany jest pobyt w kriokomorze. 

Do końca roku oferujemy Państwu promocyjną cenę jednorazowego zabiegu w wysokości 25 zł. Przy zakupie 10 zabiegów cena wyniesie 20 zł. W tych kwotach wliczone jest 20 minut kinezyterapii na naszej siłowni. 

Rezerwacje oraz szczegółowych informacji udzielamy pod numerami tel.+48 887 033 077, +48 32 435 22 12 oraz adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Warunki rezerwacji

Uwaga: niezbędne jest dokonanie wcześniejszej rezerwacji. Drodzy Goście, prosimy o stawienie się ok. 5-10 minut przed zarezerwowanym zabiegiem. Umawiana godzina określa czas rozpoczęcia. Wcześniejsze przyjście pozwoli uwzględnić czas na przebranie się, załatwienie niezbędnych formalności (jak np. wypełnienie karty przy pierwszej wizycie) oraz na spokojne przygotowanie się do zaplanowanego zabiegu.

Uprzejmie informujemy, iż wejścia do Kriokomory odbywają się w grupach maksymalnie 4-osobowych. Serdecznie zapraszamy!