Aquarion Park Wodny

Nowoczesny obiekt rekreacyjno-sportowy w Żorach

Kontakt

Kiedyś basen, teraz Park Wodny

Poprzedni basen miał tylko nieckę sportową, wyłożoną sztucznym tworzywem. Funkcjonował w tej formie do połowy 2010 roku, kiedy rozpoczęła się rozbudowa. Rozbudowa pływalni poszła w kierunku rozszerzenia oferty o dodatkowe atrakcje – tzw. część rekreacyjną z biczami wodnymi, zjeżdżalniami, jacuzzi, saunami, „rwącą rzeką”, „grotą bujania”, ścianką wspinaczkową w wodzie oraz kawiarnię z antresolą widokową.

Zdjęcia obiektu

Atrakcje i rekreacja

W Aquarionie nie można narzekać na nudę. Świetnie spędzi tu czas cała rodzina a każdy znajdzie coś dla siebie a nowo wybudowana część pływalni została wzbogacona o nowe atrakcje oraz część rekreacyjną z biczami wodnymi, zjeżdżalniami, jacuzzi, saunami, „rwącą rzeką”, „grotą bujania” i ścianką wspinaczkową w wodzie a także basen rekreacyjny dla dzieci i nieumięjących pływać.

Zobacz ofertę

Basen sportowy

Niecka sportowa basenu ma wymiary 25×12,5 i oferuje 5 torów pływackich. Głębokość basenu sportowego wynosi 1,2 – 1,9 m. Parametry są wystarczające do uprawiania wszechtronnej wodnej formy aktywności ruchowej.

Zobacz ofertę

Saunarium

Posiadamy kilka rodzai Saun takie jak sauna sucha (fińska), sauna parowa (rzymska), sauna podczerwień (infrared). Sauny są wskazane dla osób zestresowanych i chcących odpocząć od codziennego pędu, chorujących na choroby objawiające się napięciem mięśni grzbietu, sztywnieniem mięśni, skurczami a także chcących poprawić wydolność krążenia, płuc i całego organizmu.

Zobacz ofertę

Ponad

0
Gości parku od 2012r.

Partnerzy

Zobacz nasz profil FB

Daj lajka i bądź na bieżąco! Bierz udział w konkursach, odbieraj ważne komunikaty i informacje o ciekawych wydarzeniach.

AQUARION – FACEBOOK

Lokalizacja

Park Wodny Aquarion znajduje się w centrum miasta Żory. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie Komendy Miejskiej Policji w Żorach.

  • ul. Wodzisławska 3a, Żory 44-240

  • Czynne codziennie od 6:00 do 22:00

Kontakt
Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Proszę zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Zgoda